Bize Katılın

My Team

Raporlama ve Analiz: Yönetim sürecini yürüttüğümüz tüm çalışmalarda günlük, haftalık ve aylık olarak raporlar oluşturuyor , gerekli altyapıyı kurguluyor, tüm bu raporlama sürecinde oluşan veri tabanını depluyor ve tüm yeni teknolojik gelişmeleri sitemlerimize entegre ediyoruz.

Satış Destek Aktiviteleri: Satış hedeflerinin gerçekleşmesi yada belirlenen hedeflere fayda sağlaması , ürün bilinirliğini arttırmak ve kalıcılığını sağlamak, satışa çıkacak yeni bir ürünün tanıtımını gerçekleştirmek için yaptığımız saha uygulama ve çalışmalarıdır. Tüm bu aktivitelerin planlaması içinde yer alan ekip, eğitim , gerekli donanımlar da tarafımızdan sağlanmaktadır.

Merchandising: Perakende satış noktalarında ürünlerin raflara nasıl ve ne şekilde dizilmesi gerektiğinden , ürünün öne çıkan özelliklerini kullanarak ve ürün bilinirliğini attırarak ürünün tanıtımı ve satışında maksimum verime ulaşılmasını sağlayan çalışmalarımızdır. Ürün stok takibinden satış arttırıcı stratejilere kadar uzanan bu süreç uzman arkadaşlarımız tarafından planlanmaktadır.

İLETİŞİME GEÇİN

Adres

merkez img

Levent Mahallesi Sümbül Sk. No:5
Levent / İstanbul

Tel: +90 (212) 219 63 73
Fax: +90 (212) 219 63 77

Haritayı Göster

İletişim Formu