Bize Katılın

My Team

My team ; markaların ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda dizyan ettiği etkinlik stratejilerini uzun soluklu projelerlere entegre eder. Detaylı planlama, projeye uygun personel seçimi, yönetim süreci ve ölçülebilir- anlaşılabilir raporlama ve ölçümleme sistemeleri ile 360 derece hizmet vermektedir.

 

Satış Destek ve Merchandasing Aktiviteleri  :Ürünün bilinirliği ve ya güvenirliği ne olursa olsun , kalıcılığını sağlamak ve duyulan güveni sadakati arttırmak için yapılan uzun soluklu çalışmalardır.Amaç satışı arttırmaktır ve bu süreçte gerekli personellerin seçilmesi , satış noktalarının belırlenmesı ve bir plana uygun ziayretler yapılması ve nihayetinden raporlanaması bu aktivitelerin bütününü oluşturmaktadır.

 

Tadım Aktiviteleri : Markanıza yabancı olan tüketicilerin ilgisini çekmek ve markanızın sadık müşterileri için de bağlılık ve memnuniyetini çekmeye yönelik aktivitelerin tümüdür.

 

Tanzim Teşhir Çalışmaları : Satışı desteklenmek istenen ürünün en dikkat çekici şekilde sergilenmesi ve en başından sipariş alıp dağıtımına kadar olan süreci kapsayan çalışmalardır.

 

Proje Tasarım ve Geliştrme : Ürünün sergileneceği ve/veya satışın yapılan alanın , ürünün özelliklerine göre dizayn edilmesinden sergi veya satışı destekleyici aktivasyonların bulunmasına kadar tüm proje-üretim-kurulum sürecidir.

 

Raporlama ve Analiz : Tüm bu yapılan çalışmaların nasıl bır değer kattığını görmek için doğru ve zamanında raporlama çok önemlidir. Doğru bir raporlama ve analiz kolay ve anlaşılabılir içerikte, her an ulaşbilir omalıdır .Yönetim sürecini yürüttüğümüz tüm çalışmalarda günlük, haftalık ve aylık olarak raporlara anlık ulaşılabilecek bir altyapı ile hızmet vermekteyiz. Ayrıca somut verilerle birliklet yaptığımız analizlerle geleceğe ışık tutmayı hedefliyor ve size daha cok katma değer katmaya çalışıyoruz.

İLETİŞİME GEÇİN

Adres

Levent Mahallesi Sümbül Sk. No:5
Levent / İstanbul

Tel: +90 (212) 219 63 73
Fax: +90 (212) 219 63 77

Haritayı Göster

İletişim Formu